JaroDachy | HURTOWNIA POKRYĆ DACHOWYCH Opinie | JaroDachy
Dach, to najważniejsza część konstrukcji każdego budynku. Aby go wykonać, niezbędne są materiały wysokiej jakości, które oferuje nasza firma. Udało nam się uzyskać renomę oraz zaufanie licznej grupy Klientów. Zapewniamy szeroki wybór artykułów, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Prośba o wycenę

Opinie

5
5,0 rating
5 z 5 gwiazdek (bazuje na 5 opiniach)
Doskonale!100%
Bardzo dobrze0%
Średno0%
Słabo0%
Bardzo słabo0%

Ekipa na 6 💪

5,0 rating
2 października 2020

Firma zasługuje na 6+. Począwszy od obsługi do finalnego rozliczenia wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Bardzo dobre ceny w porównaniu z innymi hurtowniami. Szeroki asortyment i wszystko na miejscu. Szczerze polecam firmę Jaro Dachy.

Jarząbek

SOLIDNA I RZETELNA FIRMA!

5,0 rating
17 września 2020

Bardzo serdecznie polecam firmę JARO-DACHY! Obsługa świetna i kompetentna. Klient odpowiednio zaopiekowany nawet z gorącą czekoladą dla milusińskich 😊😊😊

Partycja i Paweł

Idealny wybór pod budowę domu

5,0 rating
8 września 2020

Serdecznie polecam firmę JaroDachy. To był mój najlepszy wybór przy budowie domu. Nie dość, że dojechali na budowę w miejsce powiedzmy „trudne” (brak asfaltówki) nie robiąc problemu to jeszcze ceny, które dostałem na wycenie biły na głowę konkurencje !!

Waldek

Smętny

5,0 rating
20 marca 2020

Porządna firma, bardzo miła obsługa(pani Renata i Pan Zbyszek). Jeśli coś potrzebujesz na swój dach, u nich znajdziesz wszystko. W bardzo przystępnych cenach. Polecam.

Piotr

Bogaty asortyment sklepu!

5,0 rating
6 marca 2020

Od dłuższego czasu szukałem okien dachowych na terenie Lęborka jednak nie wszędzie był dostępny od „ręki”. Po podjechaniu na ul. Słupską do firmy JaroDachy zakupiłem komplet okien w przyzwoitej cenie które były dostępne na miejscu. Polecam !

Andrzej

Prześlij nową opinię

Copyright © 2020 JARODACHY
Projekt i wykonanie: Projektowanie stron internetowych w Lęborku
Promocje Szkolenia